Diákjaink az őssejtkonferencián

Március 20-án az UniStem Day-en, a CEU Budapesten szervezett őssejtkonferenciáján 11 diákunk hallgathatott meg előadásokat az őssejtes gyógyszerkutatás és terápiás kutatás témájában. Heten közülük a délutáni laborlátogatáson is részt vettek.









