Falmászás a 9.C-vel

A 9.C osztály a 2026. március 18-án szerdán az Éld+ program keretében falmászó foglalkozáson vett részt. A program jó hangulatban telt, a diákok lelkesen próbálták ki a különböző nehézségű pályákat, és egymást is bátorították a kihívások leküzdésében. A részvétel mindenki…
