Frankofón csapatversenyen Pécsett

Pénteken gimnáziumunk 14 tanulója Pécsre utazott, hogy részt vegyen az „Utazás a frankofón világban filmeken és zenéken keresztül” című francia nyelvi csapatversenyen. A négy csapatban főként 10. évfolyamos diákok versenyeztek, de a 11. c osztály is képviseltette magát. A verseny…

