Nevelőtestület

NÉVBEOSZTÁSELÉRHETŐSÉG
Soproni Theodóraigazgató, német nyelv szakos tanár
Földváry Ágnesigazgatóhelyettes, francia nyelv, magyar nyelv és irodalom szakos tanár
Kovács Tamásigazgatóhelyettes, földrajz, angol nyelv szakos tanár
Balázs Márkmozgóképkultúra és médiaismeret, magyar nyelv és irodalom szakos tanár
Bilincsi Erikatestnevelés szakos tanár
Böhm Norbertangol nyelv szakos tanár
Czeglédi Csabamatematika szakos tanár
Csiszárné Péter Mariannaolasz nyelv szakos tanár
Csortos Csabatörténelem, magyar nyelv és irodalom szakos tanár
Éles Gergely9NY.B osztályfőnöke, Diákönkormányzat munkáját segítő pedagógus, magyar nyelv és irodalom, német nyelv szakos tanár
Füle Piroska9.A osztályfőnöke, történelem szakos tanár
Gyenizse Zsuzsanna10.B osztályfőnöke, matematika, fizika szakos tanár
Hermann Pétervizuális kultúra szakos tanár
Hoványi Dóra11.C osztályfőnöke, magyar nyelv és irodalom szakos tanár
Hricó GabriellaIdegen nyelv II. munkaközösségvezető, 10.A osztályfőnöke, francia nyelv, magyar nyelv és irodalom szakos tanár
Dr. Jarosievitz BeátaTermészet I. munkaközösségvezető, fizika, digitális kultúra szakos tanár
Keresztényi Boglárka11.A osztályfőnöke, német nyelv szakos tanár
Kocsis Évaangol nyelv szakos tanár
Kónyáné Unk Esztermatematika, fizika, digitális kultúra szakos tanár
Kotsis Mártonangol nyelv, történelem szakos tanár
Kovács Ferencmatematika, digitális kultúra szakos tanár
Lendvai Gyula9.B osztályfőnöke, olasz nyelv szakos tanár
Lendvayné Tömöri Csilla12.C osztályfőnöke, magyar nyelv és irodalom szakos tanár, fejlesztőpedagógus
Lőcsei OrsolyaÖKO munkaközösségvezető, biológia szakos tanár
Merczné Erdős Máriamatematika, fizika, digitális kultúra szakos tanár
Nagy Andreaének-zene szakos tanár
Németh Patrikbiológia, történelem szakos tanár
Novák Gábor EndrénéHumán I. munkaközösségvezető, német nyelv, magyar nyelv és irodalom szakos tanár
Osztotics Anettangol nyelv, német nyelv szakos tanár
Pálfi Zsoltdigitális kultúra szakos tanár
Palyáné Berki Éva12.B osztályfőnöke, matematika, kémia szakos tanár
Rudas PéterHumán II. munkaközösségvezető, 9.C osztályfőnöke, történelem, magyar nyelv és irodalom szakos tanár
Sípos László9NY.A osztályfőnöke, angol nyelv, német nyelv szakos tanár
Soltész András10.D osztályfőnöke, biológia, kémia szakos tanár
Solymos-Molnár Annaangol nyelv, francia nyelv szakos tanár
Stiblár AttilaTermészet II. munkaközösségvezető, 12.D osztályfőnöke, biológia, földrajz szakos tanár
Szabó Zoltánné Nagy Tímeanémet nyelv szakos tanár
Szilágyi Annatestnevelés szakos tanár
Szilágyi Csabatörténelem, földrajz szakos tanár
Szilos Gábornématematika, digitális kultúra szakos tanár
Teleki Zsófiaangol nyelv, biológia szakos tanár
Tóth Attilabiológia, földrajz szakos tanár
Tóth Ildikófrancia nyelv, magyar nyelv és irodalom szakos tanár
Tóth MonikaOsztályfőnöki munkaközösségvezető, 11.D osztályfőnöke, testnevelés szakos tanár
Váradi Ákos11.B osztályfőnöke, angol nyelv szakos tanár
Varga Ritaangol nyelv, digitális kultúra szakos tanár
Vass Juditmagyar nyelv és irodalom, angol nyelv szakos tanár
Vermes Zoltántörténelem szakos tanár
Villányi Zoltánmatematika szakos tanár
Vitéz Katamatematika, kémia szakos tanár
Virágné Kincses Veronika9.D osztályfőnöke, magyar nyelv és irodalom, olasz nyelv szakos tanár
Zdravkova ElenaIdegen nyelv I. munkaközösségvezető, 10.C osztályfőnöke, angol nyelv szakos tanár
Zeitler Dánieltestnevelés szakos tanár