Gimnáziumunk 44 tanulója és 3 tanára egy izgalmas történelmi tanulmányúton vett részt, ahol élményszerűen fedezték fel a régió múltját és kulturális örökségét.
A program során ellátogattunk Nándorfehérvárra, Szabadkára, valamint bejártuk Szeged legszebb pontjait is.
A terepgyakorlat nemcsak tudásban, hanem élményekben is gazdagította a résztvevőket.
Köszönjük a szervezők és kísérő tanárok munkáját!






