
A kaposvári országos döntőben diákjaink kiválóan szerepeltek:
- Nagy Gergő (10.C) a 4. helyen végzett, ezzel külföldi tanulmányutat nyert!
- Sándor Levente (10.A) 10., míg Havas Miklós (10.C) 11. helyezést ért el, így fakultatív külföldi tanulmányúton vehetnek részt.
További szép eredmények:
- Csécsei Máté (10.C) – 17. hely
- Gerák Miklós (10.C) – 19. hely
Felkészítő tanáruk: Tóth Attila
Gratulálunk minden versenyzőnek!




