Előadás a magyar űrkutatásról

Kapu Tibor és Dr. Ferencz Orsolya, az űrkutatásért felelős miniszteri biztos, előadást tartott a magyar űrkutatás aktuális eredményeiről és a világűrben végzett kísérletekről. A program során bemutatták, milyen kutatásokat végeznek az űrben, hogyan zajlanak a vizsgálatok a súlytalanság körülményei között,…








