Október 23-i megemlékezés

Iskolánkban ünnepi megemlékezést tartottunk az 1956-os forradalom évfordulója alkalmából.A műsort a 11.A osztály tanulói adták elő, felkészítő tanáruk Füle Piroska volt.Köszönjük a diákoknak és a felkészítő pedagógusnak az igényes, méltó műsort!









