Tudományos siker középiskolásként

Gratulálunk Nagy Anikó Napsugárnak, 10.B osztályos tanulónknak, aki a tavaszi szünetben, 2025. április 24-én sikeresen bemutatta pályamunkáját az Országos Tudományos Diákköri Konferencia Fizika, Földtudományok és Matematika szekciójának Bio- és Környezeti Fizika tagozatában!Külön elismerés illeti Anikót, aki vállalta, hogy az egyetemi…









