Tantestület

Vezetőség:

  • Gál Ferenc – intézményvezető
  • Földváry Ágnes – intézményvezető helyettes
  • Soproni Theodóra – megbízott intézményvezető helyettes

Osztályfönökök:

  • 9NYA osztály, osztályfőnöke: Füle Piroska
  • 9NYB osztály, osztályfőnöke: Lendvai Gyula
  • 9A osztály, osztályfőnöke: Hricó Gabriella
  • 9B osztály, osztályfőnöke: Gyenizse Zsuzsanna
  • 9C osztály, osztályfőnöke: Zdravkova Zdravkova Elena
  • 9D osztály, osztályfőnöke: Soltész András
  • 10A osztály, osztályfőnöke: Keresztényi Boglárka
  • 10B osztály, osztályfőnöke: Váradi Ákos Tibor
  • 10C osztály, osztályfőnöke: Hoványi Dóra Zsuzsanna
  • 10D osztály, osztályfőnöke: Tóth Mónika Katalin
  • 11A osztály, osztályfőnöke: Soproni Theodóra
  • 11B osztály, osztályfőnöke: Palyáné Berki Éva
  • 11C osztály, osztályfőnöke: Lendvayné Tömöri Csilla
  • 11D osztály, osztályfőnöke: Stiblár Attila Tibor
  • 12A osztály, osztályfőnöke: Vermes Zoltán László
  • 12B osztály, osztályfőnöke: Rudas Péter Pál
  • 12C osztály, osztályfőnöke: Kovács Tamás
  • 12D osztály, osztályfőnöke: Virágné Kincses Veronika

Munkaközösségek:

  • Humán 1 munkaközösség, vezetője: Novák Gábor Endréné
  • Humán 2 munkaközösség, vezetője: Rudas Péter Pál
  • Idegen nyelv 1 munkaközösség, vezetője: Zdravkova Zdravkova Elena
  • Idegen nyelv 2 munkaközösség, vezetője: Hricó Gabriella
  • Természettudomány 1 munkaközösség, vezetője: Pálfi Zsolt Sándor
  • Természettudomány 2 munkaközösség, vezetője: Stiblár Attila Tibor
  • Osztályfőnöki munkaközösség, vezetője: Tóth Mónika Katalin
  • ÖKO munkaközösség, vezetője: Lőcsei Orsolya
  • DÖK munkaközösség, vezetője: Soproni Theodóra

Tantestület:

  • Bilincsi Erika – testnevelés szakos tanár
  • Böhm Norbert – angol nyelv szakos tanár
  • Csortos Csaba Ádám – történelem szakos tanár
  • Dr. Benő Éva
  • Dukai-Engi Mónika
  • Éles Gergely – magyar, német nyelv szakos tanár
  • Földváry Ágnes – intézményvezető helyettes, francia szakos tanár
  • Füle Piroska – történelem szakos tanár, 9NYA osztály osztályfőnöke
  • Gál Ferenc – intézményvezető, mesterpedagógus, történelem szakos tanár
  • Gyenizse Zsuzsanna – matematika szakos tanár, mesterpedagógus, 9B osztály osztályfőnöke
  • Hermann Péter – rajz szakos tanár
  • Hoványi Dóra Zsuzsanna – magyar szakos tanár, 10C osztály osztályfőnöke
  • Hricó Gabriella – német nyelv szakos tanár, mesterpedagógus, 9A osztály osztályfőnöke
  • Dr. Jarosievitz Beáta – fizika szakos tanár, mesterpedagógus
  • Kalmár Margit – kémia, biológia szakos tanár, mesterpedagógus
  • Keresztényi Boglárka – német nyelv szakos tanár, 10A osztály osztályfőnöke
  • Kocsis Éva – angol nyelv szakos tanár
  • Kónyáné Unk Eszter – matematika szakos tanár, mesterpedagógus
  • Kotsis Márton Tamás – angol nyelv szakos tanár
  • Kovács Ferenc – matematika, informatika szakos tanár
  • Kovács Tamás – angol nyelv, földrajz szakos tanár, 12C osztály osztályfőnöke
  • Lendvai Gyula – olasz nyelv szakos tanár, 9NYB osztály osztályfőnöke
  • Lendvayné Tömöri Csilla – fejlesztőpedagógus, magyar szakos tanár, 11C osztály osztályfőnöke
  • Lőcsei Orsolya – biológia szakos tanár, laboráns
  • Merczné Erdős Mária – matematika, informatika szakos tanár, mesterpedagógus
  • Merényiné Dr. Mészáros Katalin – olasz szakos tanár, mesterpedagógus
  • Nagy Andrea – ének szakos tanár
  • Németh Patrik – biológia szakos tanár
  • Novák Gábor Endréné – német nyelv, magyar szakos tanár
  • Osztotics Anett – német nyelv szakos tanár
  • Pala Anita – gyógytestnevelő
  • Pálfi Zsolt Sándor – informatika szakos tanár
  • Palyáné Berki Éva – kémia, matematika szakos tanár, mesterpedagógus, 11B osztály osztályfőnöke
  • Pesti Zsófia
  • Rick Péter – magyar szakos tanár
  • Rudas Péter Pál – történelem, magyar szakos tanár, mesterpedagógus, 12B osztály osztályfőnöke
  • Simon Laura Erzsébet – angol nyelv szakos tanár
  • Sípos László György – angol nyelv szakos tanár
  • Soltész András – biológia, kémia szakos tanár, 9D osztály osztályfőnöke
  • Solymos-Molnár Anna – francia nyelv szakos tanár
  • Soproni Theodóra – megbízott intézményvezető helyettes, mesterpedagógus, német nyelv szakos tanár, 11A osztály osztályfőnöke
  • Stiblár Attila Tibor – biológia szakos tanár, 11D osztály osztályfőnöke
  • Szabó Zoltánné Nagy Tímea – német nyelv szakos tanár
  • Szegheő Csaba – média, angol nyelv szakos tanár
  • Szilágyi Anna Erzsébet – testnevelés szakos tanár
  • Szilágyi Csaba – történelem szakos tanár
  • Szilos Gáborné – matematika, informatika szakos tanár
  • Tóth Attila – biológia, földrajz szakos tanár
  • Tóth Mónika Katalin – testnevelés szakos tanár, 10D osztály osztályfőnöke
  • Váradi Ákos Tibor – angol nyelv szakos tanár, 10B osztály osztályfőnöke
  • Varga Rita – informatika szakos tanár
  • Vass Judit
  • Vermes Zoltán László – történelem szakos tanár, 12A osztály osztályfőnöke
  • Villányi Zoltán Béla – matematika szakos tanár
  • Virágné Kincses Veronika – olasz nyelv, magyar szakos tanár, 12D osztály osztályfőnöke
  • Zdravkova Zdravkova Elena – angol nyelv szakos tanár, mesterpedagógus, 9C osztály osztályfőnöke
  • Zeitler Dániel Jakab – testnevelés szakos tanár


Nevelést-oktatást közvetlenül segítők:

  • Bárdossy-Németh Anna – iskolapszichológus
  • Kapcsa Milán – rendszergazda
  • Tanító Zsófia – szociális segítő
  • Ungár Erika – laboráns (pedagógiai asszisztens)


Technikai dolgozók:

  • Gábor Annamária – üzemeltetési koordinátor (gazdasági ügyintéző)
  • Mester Károlyné – portás
  • Szántai József – takarító
  • Talpas Ferenc – takarító
  • Georgiadisz Vaszilisz – gondnok